Akutní případy (bolest zubu v noci, nepřetržité bolesti, otok, horečnatý stav, úrazy, …) ošetřujeme u našich registrovaných pacientů po předchozí telefonické či osobní domluvě.

Vypadlá výplň není akutní případ!

V době naší nepřítomnosti (školení, dovolená, …) je zajištěn zástup u některého z kolegů – bližší informace na webu, záznamníku telefonní linky nebo na vývěsce u vstupních dveří praxe.

V případě náhlých bolestí a úrazů mimo ordinační hodiny nebo o víkendech vyhledejte zubní pohotovost:Tábor So, Ne, svátky   8:00 – 12:00
České Budějovice pracovní dny 16:30 – 21:30
  So, Ne, svátky   8:00 – 18:00
 

Omluvy

Nemůžete-li se z osobních, pracovních či jiných důvodů dostavit na objednaný výkon či prohlídku, omluvte se telefonicky, pokud je to možné, alespoň 24 hodin předem. Váš termín může být využit pro jiného pacienta. Přispějete tak k tomu, aby se objednací doba zbytečně neprodlužovala.

 

Čas návštěvy

Časovka, na kterou jste na Vaši prohlídku či výkon objednáni, není časem zahájení výkonu. Ne vždy lze totiž při plánování časově odhadnout složitost výkonu, reakci pacienta, komplikace atd. Vážíme si Vašeho času a nechce jím plýtvat, ale prosíme Vás o pochopení. Naším cílem je provést ošetření co nejlépe. Doporučujeme Vám dostavit se na ošetření v uvedený čas a domluvit si Váš další program s větší časovou prodlevou.

 

Praktické informace

Stomatologické ošetření není vhodné provádět, pokud zrovna trpíte infekčním onemocněním dutiny ústní (opary, mnohočetné afty) nebo jste nachlazeni, máte rýmu, kašel, angínu. V takových případech se raději telefonicky omluvte.